כל הזכויות שמורות לליאת אלעזרי © 2019 by GE בנית אתרים 

טלפון 054-7-55-33-33

צור קשר

מצוק עורבים 90 , קלע-אלון , ישראל , 1242200

טיול יקבים ובתי הבד הכשרים בגולן

על מנת לסייע לחובב היין ושמן הזית לתכנן סיור יקבים ובתי בד בגולן, ערכנו את רשימת היקבים ובתי הבד הכשרים ברמת הגולן.אל תשכיחו לעבור אצלנו בקבלה לקבל קופני הנחה

יקבי רמת הגולן
קצרין
יקב בזלת הגולן - קדמת צבי
יקב הר אודם – אודם

במרכז המבקרים של יקב רמת הגולן תוכלו לחוות את המפגש בין כישרון עשיית יינות מובחרים לאנשים שבאמת אוהבים את המקצוע.אנחנו ניקח אתכם לסיורים מודרכים (לקבוצות או יחידים), הסיור כולל צפייה בתהליך ייצור היין, טעימה ממגוון יינות היקב המפורסמים בארץ ובעולם וחשיפה לעולם המרתק של היין.במרכז המבקרים חנות עם יינות היקב, אביזרי יין ומזכרות.במקום גם מרתף יין ייחודי לטעימות מקצועיות. 

יקב הר אודם הוקם על-ידי משפחת אלפסי בשנת 2003. היקב הוא הגשמת חלום משותף לבני משפחת אלפסי בו עסק משפחתי נולד מתוך אהבה ליין, לגידול החקלאי ולעשייה יצירתית. היקב הינו יקב בוטיק משפחתי המייצר 75,000 בקבוקים בשנה וכשר מבציר 2007. משפחת אלפסי ויקב הר אודם מזמינים אותך לבוא אלינו למרכז המבקרים לביקור בנוף הקסום של רמת הגולן ובאווירה החמימה של יקב הר אודם

אדמת הבזלת הפוריה והעשירה של רמת הגולן, תנאי האקלים המיוחדים לאיזור ותהליכי ייצור טבעיים וקפדניים, הם סוד קסמו ואיכותו של יין הקברנה סוביניון המשובח של יקבי בזלת הגולן.בכל שלבי הייצור של יינות בזלת הגולן מושקע ידע וניסיון מקצועי רב, המשלב את העתיק עם החדש.הבציר מבוצע כולו ביד, תוך פיקוח על איכותו ובשלותו של כל אשכול.היין נשמר ללא סינון, בחביות עץ אלון להשבחת הטעם והארומה המיוחדים של היין.ליקב בזלת מרכז מבקרים, בו ניתן לרכוש מיינות המקום, וכן מוצרים מתוצרת הגולן.

בית הבד "משק טויסטר"

בית הבד של משפחת טויסטר הוא מפעל חיים משפחתי שראשיתו בתחילת המאה בישוב עין זיתים, הסמוך לצפת.במרכז המבקרים הנעים סרט קצר מרגש וערוך בקפידה ובו סיפור חייה של המשפחה כיצרני שמן זית. אליעזר ומרים ישמחו לארח אתכם ולספר לכם על תהליך הפקת שמן זית ועל הסיפור המשפחתי, האישי שלהם.

בית הבד של הגולן

בחלל הגדול של מרכז המבקרים של בית הבד, שכמו לקוח מסיפורי אבירים, תהנו ממגוון פעילויות סביב שמן הזית ומוצריו.סיור במרכז המבקרים יחשוף אתכם לתהליך הפקת השמן החל מהשיטות הקדומות ועד למכונות החדישות ביותר.תכירו את סוגי שמן הזית המיוחדים של "בית הבד של הגולן", ותחשפו לסדרת מוצרי הטיפול והטיפוח האישי, המיוצרים במעבדת בית הבד ומבוססים על שילוב בין שמן זית ושמנים ארומאטיים בתהליך ייחודי, על טהרת חומרים טבעיים בלבד ללא חומרי שימור ותוספים.הסיור כולל צפייה בסרט קצר וערוך בקפידה, אודות תהליך עצירת שמן הזית, טעימות מסוגי שמן שונים.עוד במקום:חנות לממכר מוצרי בית הבד.בית קפה המשרת את באי המקום ומגיש ארוחות קלות, מיני מאפה וקפה בניחוח מעולה.בקומת הגלריה המשקיפה על חלל מרכז המבקרים פועלת מסעדה בשרית המשרתת קבוצות בתיאום מראש.* שמן הזית של בית הבד של הגולן - כשר.המקום אותנטי, גדול ומרשים ומתאים לקיום אירועים בעלי אווירה מיוחדת וקסומה.

בית הבד ארץ גשור

במרכז המבקרים של בית הבד, תעקבו אחר תהליך הייצור של שמן הזית האיכותי. הסיור כולל ביקור בבית הבד, צפייה בסרט "סיפורו של שמן ארץ גשור", וכמובן טעימת סוגי שמן.

בית הבד ארץ גשור-

במרכז המבקרים של בית הבד, תעקבו אחר תהליך הייצור של שמן הזית האיכותי. הסיור כולל ביקור בבית הבד, צפייה בסרט "סיפורו של שמן ארץ גשור", וכמובן טעימת סוגי שמן.

בית הבד "משק טויסטר"-

בית הבד של משפחת טויסטר הוא מפעל חיים משפחתי שראשיתו בתחילת המאה בישוב עין זיתים, הסמוך לצפת.
במרכז המבקרים הנעים סרט קצר מרגש וערוך בקפידה ובו סיפור חייה של המשפחה כיצרני שמן זית. אליעזר ומרים ישמחו לארח אתכם ולספר לכם על תהליך הפקת שמן זית ועל הסיפור המשפחתי, האישי שלהם.

בית הבד של הגולן-

בחלל הגדול של מרכז המבקרים של בית הבד, שכמו לקוח מסיפורי אבירים, תהנו ממגוון פעילויות סביב שמן הזית ומוצריו.
סיור במרכז המבקרים יחשוף אתכם לתהליך הפקת השמן החל מהשיטות הקדומות ועד למכונות החדישות ביותר.
תכירו את סוגי שמן הזית המיוחדים של "בית הבד של הגולן", ותחשפו לסדרת מוצרי הטיפול והטיפוח האישי, המיוצרים במעבדת בית הבד ומבוססים על שילוב בין שמן זית ושמנים ארומאטיים בתהליך ייחודי, על טהרת חומרים טבעיים בלבד ללא חומרי שימור ותוספים.
הסיור כולל צפייה בסרט קצר וערוך בקפידה, אודות תהליך עצירת שמן הזית, טעימות מסוגי שמן שונים.
עוד במקום:
חנות לממכר מוצרי בית הבד.
בית קפה המשרת את באי המקום ומגיש ארוחות קלות, מיני מאפה וקפה בניחוח מעולה.
בקומת הגלריה המשקיפה על חלל מרכז המבקרים פועלת מסעדה בשרית המשרתת קבוצות בתיאום מראש.
* שמן הזית של בית הבד של הגולן - כשר.
המקום אותנטי, גדול ומרשים ומתאים לקיום אירועים בעלי אווירה מיוחדת וקסומה.

סוויטות  אַכְסַנְיָה 

Hxania suites

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon